Bezpłatna pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem

prawo_paragraf_4W Bytowie działa punkt pomocy osobom, które zostały pokrzywdzone przestępstwami, między innymi przestępstwem znęcania się w rodzinie, mobbingiem w miejscu pracy, kradzieżą, rozbojem, oszustwem, wypadkami komunikacyjnymi  czy błędami w leczeniu medycznym. Poszkodowani mogą liczyć na pomoc prawną, konsultacje psychologiczne i pomoc materialną.

Pomoc udzielana jest w punkcie mobilnym, prowadzonym przez Stowarzyszenie Pomorskie Centrum Terapeutyczno – Prawne INTERIOS. Żeby skorzystać z pomocy należy najpierw telefonicznie umówić się na spotkanie pod nr tel. 798 742 794, lub napisać maila na adres chojnice@interios.org.pl

Punkt mobilny, w którym można się spotkać z konsultantami znajduje się w budynku Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie, przy ul. Podzamcze. Porady prawne odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca w godzinach od 8.00 do 12.00 oraz w każdy trzeci wtorek miesiąca w godz. 13.00 do 17.00. Oprócz porad prawnych udzielana jest również pomoc psychologiczna, po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu. Stowarzyszenie INTERIOS udziela osobom poszkodowanym przestępstwem jednorazowych zapomóg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witamy w serwisie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Parchowie

Witamy w serwisie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Parchowie