Witamy w serwisie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Parchowie

Konsultacje i grupa wsparcia dla osób doświadczających przemocy w rodzinie

wsparcieOsoby, które doświadczają przemocy w rodzinie mogą uzyskać w GOPS w Parchowie pomoc w postaci indywidualnych konsultacji i poradnictwa oraz mogą skorzystać z możliwości udziału w grupie wsparcia.

Aby umówić się na indywidualne konsultacje wystarczy zadzwonić do GOPS w Parchowie lub przyjść do Ośrodka. W wyznaczonym terminie będzie można spotkać się z konsultantką, która doradzi jakie podjąć działania, aby skutecznie bronić się przed przemocą domową.

Ruszyły też zapisy do grupy wsparcia dla osób, które doświadczają krzywdzącego traktowania ze strony bliskiej osoby. Zapraszamy do zgłaszania się do nas, ponieważ zajęcia rozpoczną się, jeśli zbierzemy kilkuosobową grupę chętnych. Grupa wsparcia będzie się spotykać raz w tygodniu w godzinach popołudniowych, każde spotkanie będzie trwało 2 godziny. Oprócz pracy nad wzmocnieniem psychicznym, zajęcia będą zawierały elementy edukacyjne.

Do grupy wsparcia i na indywidualne konsultacje można się zgłosić dzwoniąc pod numer tel. 59 821 48 35. Zgłoszenia przyjmuje Katarzyna Wirkus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *