Witamy w serwisie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Parchowie

Sobota ze specjalistami w Bytowie

stop przemocy

W sobotę 21 listopada br. w godz. 9.00 – 13.00 będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z psychologiem, pedagogiem i pracownikiem socjalnym zajmującym się interwencją kryzysową. W tym samym czasie na osoby chcące porozmawiać z policjantem w sprawie przemocy domowej będzie czekać funkcjonariusz KPP w Bytowie.

Powiatowe centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie wraz z Komendą Powiatową Policji w Bytowie organizuje konsultacje dla mieszkańców powiatu bytowskiego pn. ” Zatrzymać przemoc”. Osoby, które potrzebują wsparcia specjalistów w związku z doświadczaniem przemocy domowej mogą skorzystać z bezpłatnego poradnictwa pedagoga ds. dzieci, psychologa i pracownika socjalnego. Dyżurujący specjaliści będą przyjmować w siedzibie PCPR w Bytowie przy ul. Miłej 26 w godz. 9.00 – 13.00 w sali nr 7.

W tym samym czasie w KPP w Bytowie, ul. Styp – Rekowskiego 2, w pokoju 223 dyżur będzie pełnić funkcjonariusz policji. Harmonogram zaplanowanych konsultacji dostępny jest również na stronie www.pcprbytow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *